przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu

1. Szkolna Kasa Oszczędności działa pod patronatem Banku PKO BP w Radomiu.

2. Członkiem SKO może być każdy uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Radomiu.
3. Opiekunkami  szkolnymi SKO są:
    Nicola Dembska –Kornaga
    Ilona Ślusarczuk
4. Dowodem przynależności do SKO jest karta SKO otrzymana od Banku, po złożeniu oświadczenia do opiekunek.
5. Na SKO, w szkole, można wpłacać każdą kwotę pieniędzy, nie mniej jednak niż 5 zł. (grosze zbieramy do skarbonki, wymieniamy i wpłacamy na SKO).
6. Wpłat w szkole można dokonywać do końca 10 czerwca 2018 r. (w nowym roku szkolnym terminy ulegną zmianie)
7. Dni wpłat w szkole, u opiekuna szkolnego:

Nicola Dembska- Kornaga      wtorek 8.50 - 9.30
                                                czwartek 9.45 – 10.30

Ilona Ślusarczuk                     wtorek 10.45-11.30
                                               czwartek 11.45 -12.30

8. Wpłatę/Wypłatę gotówki może dokonać rodzic ucznia wypełniającego oświadczenie, w dowolnym oddziale Banku  PKO BP.
9. Wypłatę gotówki uczeń zgłasza opiekunowi szkolnemu na 3 dni przed żądanym terminem (poniedziałek  - wypłata w środę).
10. Każdy ma obowiązek pilnować karty oraz dbać o estetyczny jej wygląd.
11. W razie zgubienia karty SKO uczeń musi niezwłocznie zgłosić się do opiekuna.
12. Zgubiona karta SKO zostaje anulowana, co opiekun i uczeń poświadczają
      własnoręcznym podpisem.
13. Brak  karty nie pozwala na dokonanie wpłaty i wypłaty z SKO.
14. Opiekun SKO przyjmuje wpłaty od członków SKO i wpłaca je do Banku.
15. Opiekun SKO prowadzi dokumentację zgodnie z wytycznymi Banku PKO.
16. Oszczędzający uczeń ma prawo do wypłacania pieniędzy w kwocie powyżej 50 zł, ze swojej książeczki za pisemną zgodą rodziców (opiekunów prawnych) .
17. Dyrektor Szkoły ma prawo do:
       kontroli stanu oszczędności na szkolnej książeczce SKO,
       kontroli kart wpłat i wypłat poszczególnych klas i uczniów.
18. W innych sprawach nieuwzględnionych w regulaminie decyzję podejmuje opiekun szkolny SKO i Dyrektor Szkoły.

Opiekunki  Szkolnej Kasy Oszczędności
przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 33  Radomiu